Naprawa playstation 4

Zarówno koncern Sony, jak i gracze mówią, że konsola PlayStation 4 jest właściwie bezawaryjna. Jednak nawet bardzo dobry sprzęt mogą dopaść usterki. Jeśli tak stało się z Twoją konsolą PlayStation 4 to trafiłeś w dobre miejsce. Serwisanci serwisu PlayStation 4 Naprawczyk zajmą się twoją konsola PlayStation 4 i sprawią, by znów mogła Ci służyć.
Naprawa pada
od 80 PLN
Naprawa napędu
od 190 PLN
Wymiana napędu
od 380 PLN
Wymiana dysku
od 300 PLN
Image
Czestą przyczyną usterki związanej z brakiem obrazu w konsoli Playstation 4 jest uszkodzony chip retimera. Do uszkodzenia retimera przeważnie dochodzi, gdy podłączamy lub rozłączamy kabel HDMI na włączonej konsoli lub telewizorze. Powodem braku obrazu może także być mechaniczne uszkodzenie portu HDMI w konsoli.
Jeśli Twoja konsola Playstation 4 nie uruchamia się, najprawdopodobniej doszło do uszkodznia sekcji zasilania. Wyślij koonsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów stacjonarnych, a po sprawdzeniu oddzwonimy do Ciebie i poinformujemy o kosztach naprawy.
Konsola Playstation 4 zawiesza się najprawdopodobniej z powodu przegrzania układów. Dochodzi do tego w sytuacji, gdy zaburzony zostaje obieg powietrza we wnętrzu konsoli. Dzieje się tak na skutek osadzającego się kurzu wewnątrz konsoli. Oferujemy czyszczenie całej konsoli Playstation 4 wewnątrz wraz z wymianą pasty termoprzewądzocej na nową.
Jesli napęd konsoli Playstation 4 nie czyta płyt, niezbędne będzie przeczyszczenie napędu, wymiana lasera w napędzie lub całego napędu. Wyslij konsolę do nas lub oddaj w jednym z punktów. Po otrzymaniu konsoli i sprawdzeniu poinformujemy cię o kosztach naprawy.
Bolączką kontrolerów jest problem z dryfującymi analogami. Oferujemy wymianę wadliwego analogu, wymianę gniazda USB, czyszczenie kontrolera po zalaniu.
Kilka ciekawostek o PlayStation 4

PlayStation 4 to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych konsoli na rynku. Jeśli jesteś jej szczęśliwym posiadaczem to bez wątpienia wiesz skąd ta popularność. Konsola jest wydajna i atrakcyjna cenowo. 
Sony przy projektowaniu PlayStation 4 zdecydowało się na ośmiordzeniowy, 64-bitowy procesor AMD Jaguar. Układ graficzny konsoli PlayStation 4 to AMD RADEON 1,84 TFLOPS. Konsola PlayStation 4 zaopatrzona jest także w 8 GB pamięci RAM oraz wymienny dysk twardy, ze standardową pamięcią 500 GB. Co warto jednak zaznaczyć, niektóre wersje posiadają 1TB pamięci. PlayStation 4 pozwala także na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 4K. 
Wraz z wypuszczeniem na rynek konsoli PlayStation 4 Sony zdecydowało się na pokazanie gamingowemu światu nowego dziecka w dziale kontrolerów. Kontroler DualShock 4 w swej budowie jest bardzo podobny do wcześniejszych padów PS. W padzie PS4 Sony zdecydowało się jednak na umieszczenie  w kontrolerze panelu dotykowego. Pojawił się również przycisk do udostępniania zrzutów ekranu i materiałów wideo oraz mały głośnik. Na kontrolerze nie ma za to charakterystycznych dla PlayStation przycisków „select” i „start”. Poza tym zmieniono gałki analogowe na wklęsłe. Kontroler dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych.

Co jeśli Twoją PlayStation 4 dopadła awaria? 

PlayStation 4 uchodzi za konsolę właściwie bezawaryjną. Jednak jeśli Twoja PlayStation 4 przegrzewa się lub zawiesza, nic straconego. Trafiłeś w miejsce najlepsze z możliwych. Technicy serwisu konsol PlayStation 4 zajmą się Twoją PS4. Serwisanci serwisu PlayStation 4 wyczyszczą konsole i wymienią w niej pastę termoprzewodzącą, a Ty dalej będziesz mógł z radością używać swojej PlayStation 4. Zastanawiasz się, co jeśli problemem Twojej PlayStation 4 nie jest przegrzewanie, a konsola po prostu się nie uruchamia lub nie wyświetla obrazu? Możliwych przyczyn takiego stanu rzeczy jest kilka. Ale dla pracowników serwisu konsol PlayStation 4 to żaden problem. Zleć nam naprawę swojej PlayStation 4, a my – jeśli będzie taka potrzeba – wymienimy dysk PlayStation 4, wymienimy port HDMI PlayStation 4 lub wymienimy chip PlayStation 4. Problemem dla techników serwisu konsol PlayStation 4 nie jest także to, że Twoja PlayStation 4 nie czyta płyt. Serwisanci serwisu konsol Naprawczyk wymienią w Twojej PlayStation 4 dysk, a ona znów będzie działać bez zarzutu. W naszym serwisie konsol PS4 zajmiemy się również Twoim kontrolerem dla PlayStation 4. 
Chcesz nam zlecić naprawę swojej PlayStation 4? Przynieś niedziałający sprzęt do jednego ze stacjonarnych punktów serwisu Naprawczyk – w Poznaniu, Lesznie lub Kościanie. Całą resztą zajmą się technicy serwisu konsol PlayStation 4. Nie mieszkasz w Poznaniu, Kościnie, czy Lesznie? Serwis konsol PlayStation 4 Naprawczyk działa na terenie całej Polski. Zajmiemy się naprawą Twojej PlayStation 4 niezależnie od tego, czy mieszkasz w Śremie, Gostyniu, Wolsztynie, Krotoszynie, Rawiczu, Trzebnicy, Świdniku, Tczewie, czy Opalenicy. Wyślij nam swoją PlayStation 4 kurierem lub nadaj ją w paczkomacie, a my zdiagnozujemy problem, a następnie się nim zajmiemy. Ty dostaniesz swoją PlayStation 4 i będziesz mógł się nią dalej cieszyć.

KONTAKT

+48505505050. Czytaj więcej na: JOOMLA GURU https://joomlaguru.pl/joomla/kody-snippets/561/klikalny-numer-telefonu-na-stronie-w-czasach-mobile-must-have
Tel.: 885333393

e-mail: naprawczyk @ gmail.com

Adres do wysyłki:

PC CONSULTING
ul. Kościańska 47
64-000 Racot

Nazwa paczkomatu do wysyłki:
RAX01M

Punkty naprawczyka: